درباره ما

ما محصولاتی برای کمک به کسب‌و‌کار شما تولید می‌کنیم

ژیپان با اتکا به دانش روز دنیا و با استفاده از افراد تحصیل  کرده، نظر به نیاز بازار با هدف ارائه خدمات تخصصی و مبتنی بر علم روز دنیا در حوزه کسب و کار، اقدام به ادغام این دو تخصص (IT و کسب و کار ) کرده است.

بر همین اساس تیم ژیپان ارائه محصولاتی بر پایه محصولات شرکت مایکروسافت به صورت بومی شده را در برنامه خود قرار داده است.

محصول انبارداری

 برای مدیریت انبار و ایجاد سامانه زنجیره تأمین می‌باشد.

مدیریت مشتری

با این سیستم به مدیریت کافی بر منابع و هزینه های مورد استفاده در پروژه دست می‌یابیم و قسمتی از سامانه زنجیره تأمین می‌باشد.

مدیریت مشتری CRM

برای مدیریت مشتری و بازاریابی و برندینگ و قسمتی از سامانه زنجیره تأمین می‌باشد.

مدیریت فروش

محصولی برای مدیریت فروش یا ایجاد استانداردهای فروش و قسمتی از سامانه زنجیره تأمین می‌باشد.

اعضای تیم

مشتری

محصولات

سال تجربه در کسب و کار

داستان ما

 بعد از سال‌ها تجربه در اتمسفر کاری مشاوره و ارائه خدمات در حوزهای کسب‌و‌کار و IT بر آن شدیم تا با محصولاتی کاملا بومی شده در کنار شما صاحبان کسب‌و‌کار باشیم.

با توجه به سرعت سرسام آور تغییرات در جریان‌های کاری و کسب‌و‌کارها، صاحبان کسب‌و‌کار و مدیران به سیستم‌هایی نیاز دارند که بدون خستگی و بر اساس متد علمی، وضعیت بازار را رصد کرده و با استفاده از KPI تعریف شده در سیستم به ارائه گزارشاتی به صاحبان کسب‌و‌کار و مدیران، آنان را در اتخاذ تصمیم درست یاری کنند. در حقیقت این ابزارها با ارائه گزارشات تحلیلی از روندهای موجود و خروجی ایجاد شده از عملیات کسب‌و‌کار، به صاحبان کسب‌و کار و مدیران این امکان را می‌دهند که با دیدی وسیع، تصمیماتی درست را اتخاذ کنند و در پیشرفت سازمان یا کسب و کار کمک کنند تا مسیر درستی را در پیش بگیرند.

ملاقات تیم

ساجد محمودی

 مدیرعامل

مرتضی کوهنورد

بنیان‌گذار 

امید تیمار

مشاور

شروع کنید

با مشتریان خود ارتباطی  موثر برقرار کنید

 محصولات مورد استفاده

 بومی سازی محصولات مایکروسافت

همین امروز عضو شوید

به یک اقتصاد مبتنی بر تکنولوژی‌های محاسبات دیجیتال اشاره دارد. اقتصاد دیجیتال نیز گاهی اوقات به نام اینترنت اقتصاد، اقتصاد جدید یا اقتصاد وب شناخته می‌شود. به‌طور فزاینده‌ای، اقتصاد دیجیتال با اقتصاد سنتی درهم آمیخته‌ و مشخص شدن آن سخت است.