مایکروسافت داینامیک یک نرم افزار سازمانی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه داده شده است. در این مقاله به طور کامل شما آشنایی با محصولات Microsoft Dynamic پیدا میکنید و محصولات مایکروسافت داینامیک رو خواهید شناخت.

آشنایی با محصولات Microsoft Dynamics:

همانطورکه گفتیم یک نرم افزار سازمانی است که توسط مایکروسافت ساخته و پشتیبانی می‌شود. از آشنایی با محصولات Microsoft Dynamic  در ابتدا Microsoft CRM در سال 2003 به بازار آمد. در سال 2005 ورژن دومش به نام Microsoft Dynamic ارائه شد.

محصولات مایکروسافت داینامیک  به مرور کامل تر و نسخه های جدیدتری از آن در اختیار کاربران قرار گرفت. و از دیگر محصولات مایکروسافت داینامیک، Dynamic 365 است که یک زیرساخت آنلاین جهانی با طراحی ابری است، که توانایی های CRM و ERP باهم ترکیب شده است.

نرم افزار مایکروسافت 365:

یکی از محصولات مایکروسافت داینامیک 365 است که برای بهینه سازی عملیات، بهبود تعاملات با مشتریان، دگرگونی محصولات و خدمات و توامند سازی کارکنان است. به طوری که به شما درک عمیقی از کسب و کارتان ارائه میدهد. محصولات مایکروسافت داینامیک با هوشمندی بالا، قابلیت نمایش یکجا و یکپارچه انواع داده ها که شامل فرآیند بازاریابی مشتریان، محصولات و خدمات خریداری شده را دارد.

آشنایی با محصولات Microsoft Dynamics
آشنایی با محصولات مایکروسافت داینامیک

 

 

 

نرم افزار مایکروسافت CRM:

یکی دیگر از محصولات Microsoft Dynamic  سی آر ام است.  CRMدر 10 سال اخیر جزو یکی از معروف ترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشترِی می‌باشد، که محبوبیت زیادی در دینا پیدا کرده است. مهمترین ابزارهای CRM به طور عمده درحوزه های مختلفی از جمله فروش، بازاریابی و خدمات مشتریان متمرکز شده است.

چرا باید آشنایی با محصولات Microsoft Dynamic داشته باشیم؟

با توجه به سرعت رشد فناوری اطلاعات و تکنولوژی روز دنیا داشتن سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان و اطلاعات فروش در بین کسب و کارها یک ضرورت است. برای پایداری یک کسب و کار در عرصه رقابت شغلی نیاز به بینش و آگاهی عمیق تری از مشتریان دارد. بیشتر صاحبان کسب وکارها بدلیل نداشتن این نوع سیستم ها  با مشکلاتی همچون ریزش مشتری، از دست دادن اطلاعات و سابقه مشتریان، کاهش وفاداری مشتریان و ….. میباشند.

مشاوره Microsoft CRM
مایکروسافت داینامیک

مزایای محصولات مایکروسافت داینامیک:

در محصولات Microsoft Dynamic فعالیت های بازاریابی، فروش و خدمات به صورت کامل و بدون هیچ نقضی مدیریت می‌شود.  به عنوان مثال Microsoft Dynamic 365 گردش کار و فروش را مدیریت می‌کند. نرم افزار Microsoft Dynamic CRM بازاریابی و خدمات و امور مربوط به مشتریان را مدیریت می‌کند.

سفارشی سازی و توسعه فرم در محصولات Microsoft Dynamic :

یکی از قابلیت‌های آشنایی با محصولات مایکروسافت داینامیک امکان ساختن فرم‌های مختلف با ابزارهای از پیش آماده شده و کاملا حرفه‌ای است. که این قابلیت را به سازمان‌ها می‌دهد فرآیندهای خود را طراحی و استقرار دهند. این قابلیت سفارشی سازی برای این می‌باشد که کسب و کارها دارای سیاست، ماهیت و استراتژی می‌باشند. قابلیت این نرم افزار به گونه‌ای طراحی شده است، تا سفارشی‌سازی آن تا حد زیادی نیا به کدنویسی نداشته باشد و به راحتی میتوان با استفاده از فرم‌ها و تنظیمات پیشرفته آن تغییرات مورد نیا را ایجاد کرد.

محصولات مایکروسافت داینامیک

عدم محدودیت تعداد کاربران و ذخیره سازی اطلاعات در مایکروسافت داینامیک:

هنگام استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان با محدودیت استفاده از کاربر مواجه هستید. با توجه به این محدودیت شرکت‌ها ملزم به پرداخت هزینه اضافی بابت هر تعداد کاربر می‌باشند. اما در محصولات Microsoft Dynamic هیچ محدودیتی برای استفاده از کاربر و ذخیره سازی اطلاعات وجود ندارد.

همگام سازی با سایر محصولات مایکروسافت:

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار مایکروسافت داینامیک، سازگاری آن با سایر محصولات مایکروسافت است. این سازگاری باعث می‌شود تا قابلیت‌ها و امکانات زیادی برای کسب و کارها از جمله استفاده از نرم افزارهای Microsoft SharePoint ، exchange، Excel، Word و…. ایجاد نماید.

آشنایی با محصولات مایکروسافت داینامیک

کلام آخر:

در این مقاله به صورت کلی آشنایی با محصولات مایکروسافت داینامیک پیدا کرده‌ایم. سیستم مدیریت ارتباط مایکروسافت داینامیک ابزاری برای توسعه و بهبود ارتباط با مشتریان، فروش بیشتر و….. میباشد. امروزه یکی از ضرورت‌های مهم هر کسب و کاری داشتن این نوع نرم افزار است. شما میتوانید برای کسب  اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار با تیم پشتیبان ژیپان تماس بگیرید.